Klokke SAE B x B5/132 LMC300AFSX070
Partnumber:
LMC300AX070
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Kobling 22,22 x 38mm SGEA31G02050+EGE3+SGEA31M06077
Artikelnummer: AKGMM04P0016
Boltcirkel
265 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter montagehul
235 mm
Dybde
170 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
132 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-B
Reces mod motor
230 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C