RSGU1-78-25
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-78-25
GUMMIKLAMMER 1-78-25
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
78 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Norma
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Pakke str.
Stregkode
333333
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
GUMMIKLAMMER 1-78-25
Data sheet
Andre kigger på
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Varenummer:
RSGU1-70-25
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult