RSGU1-10-15-W4
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-10-15-W4
Gummiklammer, 10mm, B=15, För M6, W4, 500st
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
10 mm