XGE20SM33ED
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
XGE20SM33ED
Adapter 20S, M33x2 ED
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
20 mm
Material
Steel
Pressure max.
400 bar
Series
S
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C