XGE12LR18ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
XGE12LR18ED
Adapter 12L, G1/8'' ED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
12 mm
Dimension i
8 mm
Gevind udvendig
G 1/8 BSP
Gevind udvendig metrisk
M18x1,5
L
26,5 mm
L1
34,5 mm
L2
11,5 mm
Materiale
Steel
Model kode
FI-GE-12LR1/8-WD-B-W3
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
NBR
S1
19 mm
S2
22 mm
Serie
L
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 1/8 BSP
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
12 mm
d2
4 mm
i
8 mm