XGE10LN18
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
20 variants
Chosen variant:
XGE10LN18
Stud fitting - ø10L x 1/8" NPT
Specifications
Dimensions and shipping
D1
10 mm
D2
4 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension i
10 mm
Gevind T
1/8 NPT
Gevind udvendig
1/8 NPT
L
25 mm
L1
33 mm
L2
18 mm
Materiale
Steel
Model kode
FI-GE-10L1/8N-W3
Mærke navn
Stauff
S1
17 mm
S2
19 mm
Serie
L
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
i
10 mm