RLGU1-36-12
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-36-12
Rubber lined SMS-P-Clip 36.5 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
36 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12.7 mm
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
164575
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product datasheet
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1