S665-20-45U bulkhead elbow
S665-20-45U bulkhead elbow
Artikelnummer:
VUP-20
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Stödhylsa JIC, Rör 20MM
Artikelnummer: JD-20
Lock nut 1.1/16 UNF
Artikelnummer: 31FS12
Angle
45 °
B
32,5 mm
Brand Name
FOR
C
62 mm
CH
36 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
42,5 mm
Diameter pipe
20 mm
Dimension J1
1.1/16-12 JIC
J
1.1/16-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
300 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
20 mm
T1
20 mm