UN50X70X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
UN50X70X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
70 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C