SPCOZO-18DC
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Atos
Current type
DC
Diameter inner
23.5 mm
Length
44.3 mm
Model code
SPCOZO-18DC
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
30 W
Voltage
18 V