SPCOU24AC
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
7 varianttia
Valittu variantti:
SPCOU24AC
24Vdc coil DHU with Rectifier til 24Vac-50/60hz
Varaosat (1)
DIN-connector with rectifier 3
Partnumber:
MPM142-09NI
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Atos
Color
Red
Current type
DC
Diameter inner
18 mm
Length
39 mm
Model code
SP-COU24AC
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
33 W
Voltage
24 V
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,20 Kg
Net weight
0,20 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Coil for Atos NG06 valve.
Nominal voltage: +/-10% of rated voltage.