SPCOUR28DC
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
SPCOUR28DC
28Vdc coil DHU-20
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Atos
Color
Grey (blank)
Current type
DC
Diameter inner
18 mm
Length
40 mm
Model code
SP-COUR28DC
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
33 W
Voltage
28 V
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,22 Kg
Netto vægt
0,22 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Coil for Atos NG06 valve.
Nominal voltage: +/-10% of rated voltage.
Ofte købt sammen med
DIN-stik med ensretter 3,0 amp
DIN-stik med ensretter 3,0 amp
Varenummer:
MPM142-09NI
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
DIN-stik med ensretter(3 amp) 24V lysdiode samt VDR modstand