SPCAEK24DC
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
SPCAEK24DC
24Vdc Coil DKE 36W DT-04
Specifications
Dimensions and shipping
Current type
DC
Voltage
24 V
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
1,054 Kg
Net weight
1,054 Kg
Country of origin
IT
Product information
24DC magnetspole 36W DKE DT-04-2
Others has been looking for
24Vdc coil DKE 36w
24Vdc coil DKE 36w
Partnumber:
SPCAE24DC
Min. order quantity is:
1 pcs
220Vdc coil DHE
220Vdc coil DHE
Partnumber:
COE220DC
12Vdc coil DHE
12Vdc coil DHE
COE12DC
24Vdc coil DHE for din-connector
COE24DC
220Vdc coil DKE 36w
220Vdc coil DKE 36w
SPCAE220DC
18V DC prop. coil for DHZO
18V DC prop. coil for DHZO
SPCOZO-18DC
12Vdc coil DKE 36w.
12Vdc coil DKE 36w.
SPCAE12DC
Coils 220VDC - Atos
Coils 220VDC - Atos
SPCOL220DC
48Vdc coil DHI + DHU
48Vdc coil DHI + DHU
SPCOU48DC
24Vdc coil DHL w.o. connector
24Vdc coil DHL w.o. connector
SPCOL24DC
110dc coil DKE 36w
110dc coil DKE 36w
SPCAE110DC
28Vdc coil DHU-20
28Vdc coil DHU-20