COZE-12DC
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
COZE-12DC
12V prop. coil for DHZE standard
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Atos
Current type
DC
Diameter inner
23.5 mm
Length
69 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
30 W
Voltage
12 V
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,50 Kg
Net weight
0,50 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
12VDC prop. spole for DHZE (standard)
Others has been looking for
24Vdc coil DKE 36w
24Vdc coil DKE 36w
Partnumber:
SPCAE24DC
Min. order quantity is:
1 pcs
220Vdc coil DHE
220Vdc coil DHE
Partnumber:
COE220DC
12Vdc coil DHE
12Vdc coil DHE
COE12DC
24Vdc coil DHE for din-connector
COE24DC
220Vdc coil DKE 36w
220Vdc coil DKE 36w
SPCAE220DC
18V DC prop. coil for DHZO
18V DC prop. coil for DHZO
SPCOZO-18DC
12Vdc coil DKE 36w.
12Vdc coil DKE 36w.
SPCAE12DC
Coils 220VDC - Atos
Coils 220VDC - Atos
SPCOL220DC
48Vdc coil DHI + DHU
48Vdc coil DHI + DHU
SPCOU48DC
24Vdc Coil DKE 36W DT-04
24Vdc Coil DKE 36W DT-04
SPCAEK24DC
24Vdc coil DHL w.o. connector
24Vdc coil DHL w.o. connector
SPCOL24DC
110dc coil DKE 36w
110dc coil DKE 36w
SPCAE110DC
28Vdc coil DHU-20
28Vdc coil DHU-20