SPCOL24DC
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SPCOL24DC
24Vdc coil DHL w.o. connector
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Atos
Corrosion resistance
200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Current type
DC
Diameter inner
23.3 mm
Insulation class
H
Length
36.5 mm
Plug type
DIN EN 175301-803 Form A
Power W
29 W
Protection class
IP 65
Rectifier built-in
No
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature ambient max.
+70 °C
Temperature ambient min.
-30 °C
Voltage
24 V
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
0,25 Kg
Nettovikt
0,25 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
24Vdc magnetspole DHL u.stik