SIT48-N-48
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT48-N-48
Sitex hub, drilled ø48 H7
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
48 mm
Axel kilspår
14,0 mm
Axeltyp
Cylindrical
C
50 mm
Diameter nav
68 mm
Effekt kW/rot. max.
0.03 kW
Effekt nominell kW/omdr.
0.016 kW
Moment nominellt
14.2 daNm
Moment utgång max.
28.5 Nm
Märke namn
Sitex
Tillverkningsmaterial
Steel
Utv. Splinesantal
50
d
68 mm