FG1.1/2X72
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
O-ring
Artikelnummer: 49.21X3.53
Angle
90 °
Bolt dimension
M12x30 mm
Brand Name
Walvoil
Holes circle
72 mm
I
72,5 mm
Model code
FG1.1/2X72
Number of bolts
3
O-ring
49,21X3,53 mm
Pressure max.
315 bar