2RG1/2X40
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
2RG1/2X40
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 40mm
Spare parts (1)
O-ring 90S
Partnumber:
23.81X2.62S
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Bolt dimension
M8x25 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
40 mm
I
40 mm
Material
Steel
Number of bolts
3
O-ring
23,81X2,62S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
White zinc plated
Thread inner
G 1/2 BSP
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,40 Kg
Net weight
0,40 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Flange 90° 1/2" BSP - (3) 40mm