3RGB1X56
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
3RGB1X56
Flange 90° 1" BSP - (3) 56mm
Spare parts (1)
O-ring 90S
Artikelnummer:
29.75X3.53S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Bolt dimension
M10x30 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
56 mm
I
56 mm
Material
Steel
Number of bolts
3
O-ring
29,75X3,53S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
White zinc plated
Thread inner
G 1 BSP
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,58 Kg
Nettovikt
0,58 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Vinkelflange 1" BSP - (3) Boltcirkel 56mm