N32X52X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
N32X52X10
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
32 mm
Diameter outer
52 mm
H
10 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C