C1-45X55X07
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
C1-45X55X07
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
45 mm
Diameter outer
55 mm
H
7 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
160 bar
Temperature max.
+100 °C