SIMKO-100086
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
SIMKO-100086
Dobbeltvirk. sko-manchet ¤ nyt nummer: M100x86x22
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
86 mm
Diameter udvendig
100 mm
H
32,9 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Type
SIMKO 5x2
h
22,5 mm