C1-50X60X07
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
C1-50X60X07
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
50 mm
Diameter udvendig
60 mm
H
7 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
160 bar