NI50X60X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
NI50X60X10
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
60 mm
H
10 mm
Material
Polyurethan
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C