UN45X55X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN45X55X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
45 mm
Diameter udvendig
55 mm
H
10 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar