NI20X26X05
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
NI20X26X05
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
26 mm
H
5 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar