Q3-40X50X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
Q3-40X50X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
40 mm
Diameter udvendig
50 mm
H
10 mm
Materiale
Rubber lining
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
250 bar