UN18X28X08
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN18X28X08
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
18 mm
Diameter udvendig
28 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar