UN80X90X10
Utvald variant:
UN80X90X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
80 mm
Diameter udvendig
90 mm
H
10 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar