UN22X28X04
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN22X28X04
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
22 mm
Diameter udvendig
28 mm
H
4 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar