UN160X180X15
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
UN160X180X15
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
160 mm
Diameter udvendig
180 mm
H
15 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar