NI62X74X13
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
NI62X74X13
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
62 mm
Diameter outer
74 mm
H
13 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C