N35X45X06
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
25 varianttia
Valittu variantti:
N35X45X06
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
35 mm
Diameter outer
45 mm
H
6 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C