NI20X30X08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
NI20X30X08
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
20 mm
Diameter utv.
30 mm
H
8 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethane
Tryck max.
400 bar