30X40X5/8
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
30X40X5/8
Wiper
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
30 mm
Diameter outer
40 mm
H
8 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
5 mm