50X65X7/10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
50X65X7/10
Wiper
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
65 mm
H
10 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
7 mm