A20X28X4/7
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
A20X28X4/7
Wiper (A1)
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
20 mm
Diameter outer
28 mm
H
7 mm
Material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
4 mm