A80X88X4/7
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
A80X88X4/7
Wiper
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
80 mm
Diameter outer
88 mm
H
7 mm
Material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
4 mm