A40X48X4/7
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
A40X48X4/7
Afstryger uden ring (A1)
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
40 mm
Diameter outer
48 mm
H
7 mm
Material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
4 mm