A28X36X4/7
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
A28X36X4/7
Afstryger uden ring (A1)
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
28 mm
Diameter outer
36 mm
H
7 mm
Material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
4 mm