A22X30X4/7
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
A22X30X4/7
Afstryger uden ring (A1)
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
22 mm
Diameter utv.
30 mm
H
7 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
NBR
h
4 mm