A70X78X4/7
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
A70X78X4/7
Afstryger uden ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
70 mm
Diameter udvendig
78 mm
H
7 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm