16X22X3/4
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
16X22X3/4
Wiper
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
16 mm
Diameter udvendig
22 mm
H
4 mm
Materiale
Steel
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
3 mm