32X40X4/7
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
32X40X4/7
Wiper
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
32 mm
Diameter outer
40 mm
H
7 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
4 mm