32X42X5/7
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
32X42X5/7
Wiper
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
32 mm
Diameter outer
42 mm
H
7 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
5 mm