16X26X5/8
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
16X26X5/8
Wiper
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
16 mm
Diameter outer
26 mm
H
8 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
5 mm