35X45X7/10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
35X45X7/10
Wiper
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
35 mm
Diameter outer
45 mm
H
10 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
7 mm