65X75X7/10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
65X75X7/10
Wiper
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
65 mm
Diameter outer
75 mm
H
10 mm
Material
Steel
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
7 mm