UN85X110X12
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
UN85X110X12
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
85 mm
Diameter udvendig
110 mm
H
12 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar