UN08X16X06
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN08X16X06
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
8 mm
Diameter outer
16 mm
H
6 mm
Material
Polyurethan
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C